Categories: Viral

Njihuni me profesoreshën shqiptare super “hot”, thotë se merret me shumë profesione (FOTO+VIDEO)

Kaltrina Kryeziu, një profesoreshë shqiptare nga Maqedonia e Veriut është kthyer në një sensacion i rrjetve sociale, kjo jo për shkak të punës si mësimdhënëse, por për shkak të linjave dhe bukurisë së saj.

E ftuar një një emision televiziv ajo ka treguar se si është të punosh si profesoreshë dhe të qenurit një influencere në rrjete sociale.

“Po si karakter jam mjaftë shume e guximshme, unë jam tip se kur më pëlqen dicka jamë shumë e guximshme dhe ngulmuese, nuk duhet të ndikohemi nga opinionet e njerzve” është shprehu ajo.

“Po si karakter jam mjaftë shume e guximshme, unë jam tip se kur më pëlqen dicka jamë shumë e guximshme dhe ngulmuese, nuk duhet të ndikohemi nga opinionet e njerzve” është shprehu ajo.

“Nuk muj me thanë që është lehtë me punu kaq shumë profesione, por kur e don punën dhe kur i bën me qef atëherë nuk është shumë problem, pra mundohem me i balancu punët”, ka shtuar ajo.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago