Categories: Viral

Opel Astra e re është modeluar sipas markës legjendare të Kadettit

Opel Astra e re debutoi vitin e kaluar dhe në pritje të shfaqjeve sportive, opelistët tani mund të kërkojnë ndihmën e akorduesit të famshëm.

Opel dhe Irmscher e duan njëri-tjetrin në publik dhe fryti i fundit i dashurisë së tyre është një gamë e tërë produktesh të destinuara për Astran e re. Ashtu si Kadetti dhe veçanërisht hot-hatch-i GSi kalonin nëpër një lloj akordimi, kështu tani pronarët e Astra mund të personalizojnë kafshën e tyre prej kallaji.

Paketa Irmscher përfshin parakolp të rinj, ku pjesa e pasme ka edhe difuzor. Në frymën e akordimit të mëparshëm, ka edhe parvaz më të mishit dhe një spoiler të pasmë. E gjithë historia do të shijohet nga grafika unike në krye të trupit me dy ngjyra.

Pika e akordimit vizual është një grup i ri rimash. Irmscher ofron tre modele, madhësitë shkojnë deri në 19 inç dhe gomat janë 245/45. Natyrisht, ekziston ulja e pashmangshme e automjetit, dhe Astra është kështu 30 mm më afër tokës. Në kabinë, Irmscher ofron tapiceri sediljeje prej lëkure, detaje çelik inox dhe tapete të buta veluri.

Fatkeqësisht, nuk ka ende fjalë për modifikimet e motorit. Oferta standarde është 1.2 benzinë dhe 1.5 naftë, me hibride plug-in që flet për diapazonin nga 110 deri në 225 kuaj.fuqi. Astra elektrike vjen vitin e ardhshëm dhe performanca OPC është ende në pikëpyetje.

Çmimet ende nuk dihen, dhe shitjet do të fillojnë së shpejti.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago