Categories: Viral

”Ore ajo ma la seen”/ Ermal Mamaqi i nxjerr bojën Encës me rrëfimin që bën

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku nuk i ka shpëtuar as lojës së tyre. Bëhet fjalë për “Ruleta e Celularit”, Ermalit I ka rënë si dënim që të tregojë bisedën me personazhin e famshëm që e ka lënë seen.

Dhe e dini për kë bëhet fjalë? Për Encën. Teksa ky I fundit I ka thënë “s’je normal bre njeri”, ajo nuk I ka kthyer dhe Ermali e imiton sesi mund të ketë qeshur ajo me vete. Kjo nuk është hera e parë që Ermali ka ngërçe me Encën ose më saktë bën batuta shpeshherë në intervistat për të.

Gjithashtu lojën e kanë luajtur edhe Fatma me Arminën, të cilat kanë patur dënime paksa më të rënda se ky.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

9 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

9 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

9 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

9 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

9 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

9 months ago