Categories: Viral

Paralajmërimi i fortë i SHBA për Berishën, Paloka poston foto me flamurin amerikan: Ne besojmë te parimet e demokracisë

Ditën e djeshme SHBA përcolli paralajmërime të forta për ish kryeministrin Sali Berisha i cili ka ndërmarrë sulm frontal ndaj ambasadores Yuri Kim e cila njohu Enkelejd Alibeajn si kryetar të përkohshëm të PD.

Fill pas kësaj, deputeti Edi Paloka ka publikuar një foto ku shfaqet me flamurin amerikan. Fotoja duket se është realizuar gjatë fushatës së një viti më parë.

Sakaq, në postimin e tij në Facebook, Paloka me ironi shkruan se ata besojmë te parimet e demokracisë dhe jo te ata që në emër të tyre i shkelin.

Ne besojme tek parimet e demokracisë dhe drejtësisë , jo tek ata që “në emër të tyre”, i shkelin ne çdo hap qe hedhin!”, shkruan Paloka.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

7 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

7 months ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

7 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

7 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

7 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

7 months ago