Categories: Viral

Pasi puthi posterin e Vuçiçit, “kryqëzohet” motra e Emina Çunmulajt: U kërkoj ndjesë shqiptarëve!

Motra e modeles së njohur Emina Çunmulajt, Pepi, ditën e djeshme publikoi një foto e cila nuk u prit aspak mirë nga shqiptarët.

Ajo në llogarinë e saj në “Instagram” postoi një foto ku shihej duke e puthur posterin e presidentit serb, Aleksandër Vuçiç nën mbishkrimin: “E ardhmja është e ndritur” duke e aluduar të ardhmen e shtetit serb nën drejtimin e tij.

Mirëpo, kjo foto u bë “mollë sherri” dhe një sërë akuzash për Pepin dhe motrën e saj. Si duket pas shumë e shumë mesazheve dhe titujve të ndryshëm në media, Pepi ka vendosur që të bëjë një sqarim për të gjithë duke e përshkruar veprimin e saj si “sarkazëm” dhe duke i kërkuar falje të gjithë shqiptarëve.

“Kërkoj nga mediat që të mos e shfrytëzojnë postimin tim për të sulmuar motrën time, e cila e ka dëshmuar misionin e saj fisnik për shqiptarët.

Kërkoj ndjesë të gjithë miqve dhe familjarëve dhe shqiptarëve të cilët janë ndjerë të fyer nga postimi im, por ua them edhe një herë që në asnjë moment nuk e kam menduar se do të keqkuptohet sarkazma që kam bërë me atë postim”, shkruan ajo në postimin e saj.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago