Categories: Viral

Përplasje në Kuvend, ndërhyn garda! Ja çfarë i bëjnë Berishës

Një përplasje ka ndodhur në seancën e djeshme të Kuvendit të Shqipërisë, ku gjatë fjalimit që ish kryeëministri Sali Berisha po mbante, atij i është mbyllur mikrofoni nga drejtuesja e seancës, deputetja Ermonela Felaj.

Berisha po fliste për çështjen e inceneratorëve, në momentin kur Felaj vendosi të ndërpriste fjalën e tij me arsyetimin se kishin kaluar 2 minuta.

Kjo ka sjellë revoltimin e deputetëve të tjerë, duke vazhduar nga Flamur Noka i cili me një fletë në dorë me listën e diskutuesve, është drejtuar drejt Felajt dhe ka bllokuar foltoren e Kuvendit.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago