Categories: Viral

“Putin ka kancer në gjak, para pushtimit bëri operacion”, regjistrimi i fshehtë që iu bë oligarkut që ka lidhje të ngushta me presidentin rus

Vladimir Putin është “shumë i sëmurë me kancer në gjak”, këtë pohim sipas The Independent, e ka bërë një oligark që ka lidhje të ngushta me presidentin rus, por identiteti i të cilit, për arsye sigurie nuk bëhet publik.

Oligarku u regjistrua duke diskutuar shëndetin e Putinit me një sipërmarrës perëndimor në mesin e muajit mars. Regjistrimi është siguruar së fundi nga revista amerikane New Lines.

Pretendimet e reja mbi shëndetin e Vladimir Putinit vijnë në kohën kur lideri i Kremlinit është shfaqur i dobësuar në eventet publike, përfshirë kremtimin e Ditës së Fitores javën e kaluar, ndërsa disa videot që kanë qarkulluar kohë më parë, e tregonin me dorën që i tundej në mënyrë të pakontrolluar”.

Publikisht Kremlini vazhdon të deklarojë se Putini është mirë, por masat e tij të rrepta gjatë pandemisë dhe përdorimi i një tavoline të gjatë për të takuar udhëheqës të tjerë politikë i kanë forcuar thashethemet.

Oligarku rus thotë në regjistrim se Putin ka pasur një operacion në shpinë të lidhur me kancerin e tij në gjak pak përpara se të urdhëronte pushtimin e Ukrainës.

Sipas tij, ka një zhgënjim të thellë në Moskë për gjendjen e ekonomisë dhe, duke folur me sa duket edhe në emër emër të oligarkëve të tjerë, dëgjohet të thotë se “ne të gjithë shpresojmë” që të vdesë.

“Putini shkatërroi ekonominë e Rusisë, ekonominë e Ukrainës dhe shumë ekonomi të tjera, absolutisht i shkatërroi“, shprehet ai ndërsa shton: “Problemi është në kokën e tij. Një i çmendur që kthen gjithë botën përmbys”.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago