Categories: Viral

Rikthehet Mevlani! Takimi emocionues mes tij dhe Filloretës, ja çfarë i thanë njëri-tjetrit

Pas disa mungesave në programin e Për’puthen, Mevlani është rikthyer sërish, i vendosur për tiu përkushtuar Filloretës.

Në videot e transmetuara ditën e djeshme, shihet se si Filloreta ka shprehur vazhdimisht mallin që ka pasur për Mevlanin.

Ata zhvilluan edhe një takim në studio, ku nisën të diskutonin dhe të tregonin se si ka qenë kjo periudhë për ta.

Ai është penduar për veprimet që ka bërë pas ardhjes së Filloretës në program, duke e konsideruar si një periudhë të ndërlikuar.

Mevlani: Më shumë emocione kam tani se herën e parë

Filloreta: Më ke munguar

Mevlani: Kan qenë momente të ndërlikuara që as vetë se di

Filloreta: Domethënë unë jam fati yt

Mevlani: Thjeshtë kur dikush të vjen papritur dhe të pëlqen kaq shumë të vjen çuditshëm se jam mësuar t’i shkoj të tjerave mbrapa

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago