Categories: Viral

Ronela nuk kursehet fare për Eurovizionin, vetëm gjerdani i kushton më shumë se 10 mijë €

Ronela Hajati do të hapë “Eurovizion 2022” në natën e parë të gjysmëfinales së këtij edicioni. Më 10 maj këngëtarja shqiptare do të na përfaqësojë në Torino me këngën “Sekret” e cila shoqërohet dhe me një koreografi shumë ekstravagante.

Por përveç këngës dhe koreografisë Ronela duket se është kujdesur për çdo detaj tjetër në paraqitjen e saj tê jashtme. Gjatë provave në Torino, ajo është shfaqur me njê gjerdan tepër të çmuar. Gjerdani me ar të bardhë është 18 karat dhe me smeraldë. Ky gjerdan mban emrin ‘Enigma X’ dhe në faqen zyrtare, ky shitet për 10 mijë e 800 euro.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago