Categories: Viral

Skandaloze: 58-vjeçari dh.unon 16-vjeçarin në Gjakovë, e detyron të bëjë s.eks oral

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në qytetin e Gjakovës, ku viktimë ka qenë një djalë 16 vjeç, i cili kishte shkuar ta ndihmojë një burrë për disa drunj, mirëpo ky i fundit e dh unon atë.

Burimet e Sinjalit njoftojnë se 16-vjeçari ka deklaruar në Polici se një burrë e ka thirrur në telefon dhe i ka kërkuar ndihmë që t’i presë disa drunj.

“A po vjen për me m’i shkurtu do dru”, i ka thënë 58-vjeçari viktimës dhe më pas e ka dh unuar.

Siç mëson Sinjali, i dyshuari e ka marrë viktimën dhe me veturën e tij kanë shkuar mbrapa fabrikës së metalit.

Pastaj 58-vjeçari e ka zbërthyer patentin e pantallonave dhe e ka detyruar të bëjë s eks oral.

16-vjeçari u ka thënë zyrtarëve policorë që ka rezistuar duke e shtyrë të dyshuarin dhe më pas ka ikur me vrap nga vendi i ngjarjes.

Ai ka deklaruar se nuk e njeh të dyshuarin, por e ka treguar emrin e llogarisë në Facebook, me të cilën 58-vjeçari kishte kontaktuar me të.

Pas denoncimit të viktimës, me urdhër të prokurorit është hapur rasti “Dh unim”.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago