Categories: Viral

SKANDALOZE/ Burri e “llomit” gruan në Ferizaj veç pse e derdhi jogurtin në dysheme

Motivet e dh unës që përjetojnë gratë në familjet kosovare janë nga më të ndryshmet, por në shumicën e rasteve janë të ulëta dhe mjaft banale.

Jo rrallëherë ka ndodhur që ngjarje të tilla të përfundojnë me fatalitet.E për të mos ndodhur më e keqja, një grua nga Ferizaj që u su lmua nga bashkëshorti i saj për një jogurt, ka vendosur ta denoncojë në Polici.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, dje, në orët e pasdites, në Ferizaj.

Një mosmarrëveshje verbale kaloi na konflikt fizik dhe si pasojë gruaja u suImua nga bashkëshorti u saj, për një arsye banale.

Gjithçka dyshohet se ndodhi pasi i dyshuari u kthye nga puna në shtëpi, teksa me vete kishte marrë edhe disa produkte ushqimore.

Gruaja, e cila kishte qenë duke e përgatitur drekën, përveç që nuk mori asnjë përshëndetje, ajo u su lmua për shkak se një jogurt që kishte blerë bashkëshorti i saj, i kishte rënë aksidentalisht në dysheme.

Burri i dyshuar, pa fije dhembshurie, su lmoi gruan me grushte në pjesët e trupit, e me shuplaka në fytyrë, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Si pasojë e dh unës, ajo mori trajtim në Emergjencën e Spitalit të Ferizajt.

Me t’u denoncuar rasti, Policia ka shoqëruar dhe intervistuar të dyshuarin në stacion policor, ku ka dhënë deklaratën e tij për denoncimin kundër tij.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti është iniciuar si dh unë në familje, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago