Categories: Viral

“Të tundësh të p*smet nuk është punë e lehtë”, babai i ish-konkurrentes së ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën e tij

Serena Sula është një emër i njohur për kronikat rozë në mediat. Lidhja me ish-konkurrentin e Përputhen, Arjonin, por edhe për postimet dhe reagimet e saj, ajo është mjaft e njohur sidomos nga të rinjtë.

Modelja 20-vjeçare Serena Sula ka bërë një rrëfim për jetën e saj në rrjetet sociale. Ndryshe nga herët e tjera, ajo është shfaqur krah babait të saj i cili nuk ka nguruar t’i përgjigjet edhe pyetjeve pikante nga fansat. Ai tha se vajza e tij ka një punë shumë të vështirë kur bën “tëerk”, apo siç njihet ndryshe kërcimi përmes lëvizjes së të pasmeve.

“Më besoni është shumë e vështirë që të bësh tëerk. Është njëlloj si të jesh një pilot i mirë apo një delfin i mire, bukur me parametra”, thotë babai i Sulës i cili deklaroi se i ndjek performancat e vajzës së tij dhe se ndjehet krenar.

Gjatë kohës që ishte e lidhur me Arjonin, Serena ishte përditë pjesë e lajmeve rozë, pasi dyshja nuk rreshtnin së postuar madje dhe momentet e tyre intime në rrjetet sociale.

Ata bënë dhe dasmë kur ishin të ftuar në një emision në Kosovë, kishin plane të mëdha bashkë, madje do bënin dhe një film për të rritur, por tani janë ndarë.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago