Categories: Viral

“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga…

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka marrë shumë famë edhe pse ‘Big Brother Vip’ ka përfunduar. Beatrix brenda shtëpisë u lidh me Donaldin, por duket që gjërat jashtë nuk shkuan siç duhet dhe marrëdhënia e tyre përfundoi.

Beatrix i ka dërguar një mesazh të ‘koduar’ ish-partnerit të saj brenda Big Brother VIP, Donald Veshajt.

Përmes një video në Tik Tok, në të cilën është zëri i një vajze, Trixa përcjell mesazhin se është super femër. Trixa shton se ajo nuk është vlerësuar sa duhet, fjalë këto që u interpretuan si një mesazh për Donaldin.

‘Unë super femër, më rrinë të gjithë meshkujt nga mbrapa. Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak’ -thotë Trixa.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago