Categories: Viral

Time Kadriaj thotë se nëse nuk shkarkohet Martin Berisha i bie që Osmani dhe Kurti janë të implikuar

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, ka reaguar lidhur me raportimet për rastin e ambasadorit Martin Berishaj.

Përmes një postimi në Facebook, Kadrijaj ka thënë se është e çuditur për mbrojtjen e Berishajt nga krerët e shtetit.

“Meqenëse sot është Dita e Europës, vepro Zonja Presidente, shkarkoje z.Berisha dhe rekomando hetime të pavarura.

Apo nuk mundeni ta shkarkoni as ju dhe as z.Kurti, pasi ndoshta edhe vetë ju jeni të implikuar”, ka shkruar mes tjerash ajo.

Postimi i plotë:

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago