Categories: Viral

Tolga s’do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para të gjithëve: Mos ki merak ti se…

Tolgahan Sayisman ka realizuar filmin e tij të parë si producent me titull “Aynasiz Haluk”.
Para disa dite Turqi u mbajt premiera e këtij filmi ku Tolga kishte ftuar shumë personazhe të njohur të kinematografisë, aktori ishte i shoqëruar nga bashkëshortja Almeda dhe djali Efe.

Çifti dukej shumë elegant të veshur të dy me kostume teksa u ndalën para gazetarëve përpara premierës.

Almeda u shpreh se është shumë e lumtur për këtë arritje të bashkëshortit dhe se e ka ditur gjithmonë që ai kishte talent edhe si producent.

Në një moment gazetarët u ndalën tek Tolgahan dhe e pyetën për deklaratën që ai ka bërë para pak kohësh kur tha se nuk do të dëshironte të luante në të njëjtin film me Almedën.

Tolga e mohoi me shaka dhe tha se janë thashetheme, ndërsa Almeda duke qeshur ia ktheu se as ajo nuk pranon të luajë me të.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago