Categories: Viral

Trägjedi/ Babë e bir humbin jetën në mes të rrugës, detajet janë rrëqethëse

Një aksident me pas oja të rënda ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në zonën e Pavias në Itali, ku 2 person humbën jetën dhe 8 të tjerë mbetën të pla gosur.

Babai 45-vjeçar doli për të ndihmuar djalin e tij 11-vjeçar, pasi mjeti i tyre minibus u për plas, por u mor para nga një tjetër makinë, dhe të dy humbën jetën menjëherë.

8 persona të tjerë (përfshirë bashkëshorten 43-vjeçare dhe dy fëmijët e tjerë të çiftit, 14 dhe 15 vjeç) u pl agosën. Një drejtues automjeti u arr estua me ak uzën e vras jes në rrugë.

Sipas një rikonstruksioni fillestar (dinamika po hetohet nga po licia rrugore), makina në të cilën udhëtonte familja franceze është përplasur nga një mjet. Pas goditjes së dhunshme, djali 11-vjeçar u hodh nga makina. Babai doli menjëherë në përpjekje për ta shpëtuar, por u përplas nga një makinë e tretë e cila ndërkohë po udhëtonte në të njëjtën rrugë.

Fatkeqësisht për babanë dhe djalin nuk kishte asgjë për të bërë, lëndimet e marra ishin shumë të rënda. Seksioni i A21 ku ndodhi aksidenti ka mbetur i mbyllur për kohën e nevojshme për të shpëtuar të plagosurit dhe për të lejuar zjarrfikësit të largojnë automjetet e dëmt uara; në mëngjes qarkullimi rifillon rregullisht.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago