Categories: Viral

Trägjedi! Ky është pölici shqiptar që humbi jetën, la jetim katër fëmijë

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Pashk Delia, polici i burgut të Shënkollit i cili humbi jetën ditën e djeshme në Lezhë.

40-vjeçari ka qenë duke udhëtuar me motorr kur ka humbur kontrollin është përplasur me një shtyllë . Mësohet se Delia ishte babai i 4 fëmijëve dhe ditën e djeshme ka qenë duke u kthyer nga v arrimi i xhaxhait të tij kur është aksid entu.ar.Ka dyshime se shkak i ngjarjes mund të ketë qenë pagjumësia. Në lidhje me ndarjen e parakohshme të tij nga jeta kanë reaguar edhe miq e familjarë të tij të cilët shprehen se Delia ishte një punonjës korrekt me detyrën.

“Si pasoje e nje ak sidenti fatal, ne oret e pasdites, humb jeten punonjesi i policise ne ievp Shenkoll, Pashk Delia. Prind i 4 femijeve qe tashme do jetojne me kujtimin e babait te tyre te dashur. Kolegu i ndjere ishte nje punonjes korrekt me detyren.Sindikata i shpreh ngushellimet me te ndjera familjes se tij dhe i ben thirrje punedhenesit qe te ofroje ndihmen e duhur sipas parashikimeve ligjore ne fuqi.

Shpresojme qe duke treguar kujdes te shtuar me zbatimin e rregullave te qarkullimit, te minimizohen rastet fatale!Policia e Burgjeve meriton vemendje e trajtim te veçante sipas ligjit pasi eshte sherbimi qe po kalon nje periudhe te veshtire e stresante nga kushtet dhe natyra e veshtire e punes nen trysni”, shkruhet në faqen zyrtare të Sindikata Shërbimeve Policore të Shqipërise.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago