Categories: Viral

U fut në “Për’puthen” vetëm për Atdheun? Mësohet e vërteta e Efit

Dy ditë më parë Efi mori vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Ajo shprehej se ishte bërë pjesë e “Përputhen” për t’i rënë në sy Atdhe Xharavinës.

“Arsyeja e vetme që unë jam futur në Për’puthen ishte Atdheu dhe prisja që ai të vinte tek unë por nuk erdhi kurrë”, shprehej ish-konkurrentja.

Ditën e djeshme është zbuluar se ka qenë e gjitha një lojë në emisionin “E Diell”. Efi ka qenë pjesë e rubrikën “Dielli apo Hëna” ku është sfiduar të publikojë video duke thënë ato fjalë.

Regjistrimet e emisionit bëhen disa ditë para.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago