Categories: Viral

U nda me bujë të madhe 25 vite pas martesës nga Shpëtim Saraçi/ Mira Konçi thumbon: Ende besoj te dashuria

Vitin e kaluar Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, i kanë dhënë fund martesës në mënyrë aspak të zakontë, 25 vite pasi u bënë të famshëm në publik për romancën e tyre. Historia e ndarjes ka filluar herët, kur ata kishin pak kohë që ishin vendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Mediat zbuluan se ata ishin divorcuar, pasi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në “Instagram”, nga ku kishin fshirë dhe fotot së bashku.

Thuhet se mosmarrëveshjet që patën me njëri- tjetrin sollën konfliktet në marrëdhënien e tyre, derisa Shpëtimi vendosi të rikthehej në Shqipëri para pandemisë, ku dhe investoi për studio muzikore në Tiranë. Shpenzimet e shumta për biznesin e ri krijuan edhe krisjen e marrëdhënies së tyre, duke bërë që Shpëtimi të marrë vendimin për të qëndruar në Tiranë, ndërsa Mira me dy fëmijët, në SHBA.

Një “InstaStory” në profilin e Mira Konçit ishte një kunj i vërtetë, pasi të gjithë aluduan se ia ka drejtuar ish-bashkëshortit.

Asnjëherë mos bëj sërish mik një person që është përpjekur të të shkatërrojë karakterin, paratë apo marrëdhëniet e tua. Një gjarpër thjesht ndërron lëkurën e tij për t’u bërë një gjarpër më i madh”- thuhej në postimin e saj.

Mirëpo postimin e fundit ndjekësit besojnë se Mira mund të ketë dhënë një dritë jeshile më lidhje me rikthimin e saj me muzikantin. Ajo ka postuar në InstaStory një pjesë të këngës së famshme të Whintey Huston “I Belive In You And Me” (Besoj tek ne).

“Të jem me ty përgjithmonë, Besoj në mrekulli dhe dashuria është mrekullia, Baby ti je një endërr e bërë realitet….”– thuhej në vargjet që këndon artistja e njohur.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago