Categories: Viral

U ndërpre emsioni nga shèrri i tyre, ja çfarë ka ndodhur dje mes Lauretës dhe Neritanit

Dy konkurrentët e Për’puthen Laureta Zyba dhe Neritan Seferkolli kanë pasur një debat të ashpër gjatë puntatës së sotme të programit.

Teksa po komentohej takimi i Rrushes me Astritin në studio, Neritani dhe Alesia bënë akuza kundrejt tyre, ku konkurrentja shprehu se Astriti ka tentuar t’i afrohet jashtë kamerave.

Neritani shprehu se ata bëjnë plane jashtë kamerave, madje shtoi se ata takohen jashtë programit, kaq ka mjaftuar që Laureta të shpërthejë ndaj tij, duke i rikujtuar një takim që ata kishin pasur jashtë programit, ajo tha se Neritani i ka kërkuar që ta ftojë në takim, gjë që u mohua nga ana e këtij të fundit.

Më tej Neritani deklaroi se do të publikojë të gjithë mesazhet që kanë shkëmbyer, por pa dhënë ende detaje, ai e quajti Lauretën “fallco” dhe tha se “do të tregojë fytyrën e saj të vërtetë”, situata në studio agravoi, dhe menjëherë u kalua në publicitet.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago