Categories: Viral

U përballën për herë të parë mbrëmë/ Ja çfarë ka ndodhur mes Lori Hoxhës dhe Donaldit, pas sherrit të bujshëm

Lori Hoxha ishte e ftuara e parë në premierën e emisionit “Më lër të flas” i drejtuar nga Donald dhe Romeo Veshaj.

Kjo ishte përballja e parë e tyre pas “sherrit” të përfolur në portale për finalen e Big Brother VIP.

Donaldi ka folur për herë të parë në lidhje me këtë, teksa është rikrijuar ajo natë. Lori i dha çmimin e madh Donaldin, ndërsa përtej humorit aktori deklaroi se nuk është i mërzitur që humbi me ilir Shaqirin, ndërsa shtoi se ai ka fituar zemrat e publikut.

“Nuk jam i mërzitur që nuk e fitova ‘Big Brother VIP’, unë kam fituar zemrat e të gjithëve dhe kjo është një fitore për mua. Falenderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur.”- tha Donaldi.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago