Categories: Viral

Unazë diamanti, çantë ‘Louis Vuitton’ e byzylyk ‘Cartier’ – dhuratat e shtrenjta të Morenës për ditëlindjen e 29-të

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 29-të.

Bukuroshja, e ndjekur nga 1.5 milion njerëz në Instagram, me rastin e përvjetorit të lindjes ka marrë urime e dedikime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi duke treguar dhuratat luksoze që pranoi të markës, Louis Vuitton e Cartier.

Siç ka treguar në disa postime të reja, krijuesja e hitit “Femnat” është befasuar me një unazë diamanti, trëndafila, një byzylyk të markës ‘Cartier’ dhe një çantë ‘Louis Vuitton’.

Këto duket se kapin vlerën e mijërave eurove, por kjo nuk është diçka e re për Morenën.

Megjithatë, ajo nuk zbuloi se prej kujt i ka marrë këto dhurata të shtrenjta pavarësisht spekulimeve që bëhen shpesh në internet.

Morena duhet theksuar që prej vitesh është zhvendosur në Turqi, atje ku edhe po zhvillon karrierën profesionale.

Ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive me projekte muzikore, e së fundmi e përkushtuar edhe në biznesin e ri.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

11 months ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

11 months ago

After being adopted, blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

11 months ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

11 months ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

11 months ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

11 months ago