Viral

VIDEO/ Dalin detaje, sheikët i detyrojnë të hanë m*tin e tyre për kaq para, e vërteta e errët e luksit të vajzave shqiptare në Dubai

Një lajm tronditës ka pushtuar rrjetin në mbarë botën dhe bën fjalë pikërisht për një të vërtetë të errët që fshihet pas jetesës luksoze dhe udhëtimeve të sponsorizuara të vajzave shqiptare por edhe atyre të huaja që shkojnë në Dubai.

Vajzat detyrohen të përmbushin fantazitë seksuale më të çmendura të sheikëve për shuma të mëdha parash.

Një sheik detyron një eskortë luksi t’i hajë jashtëqitjen teksa e bën mbi gojën e saj dhe më pas e detyron ta lëpijë.

Pamjet e neveritshme janë bërë virale, teksa e gjithë bota është shokuar nga kjo e vërtetë që po qarkullon me shpejtësi në rrjet.

Ky trend i ri që duket se aplikohet nga të gjithë sheikët në Dubai quhet “Dubai Port Potty”, që do të thotë të përdorësh gojën e dikujt, në këtë rast të një modeleje apo blogereje si nevojtore.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago