Categories: Viral

Zbulohet mysafirja e radhës në emisionin e binjakëve Veshaj, kjo nuk pritej

Donald dhe Romeo Veshaj tanimë janë rikthyer në botën e ekranit.

Të premten e kaluar ata zhvilluan puntatën e parë të emisionit “Më lër të flasë” në Top Channel.

Lori Hoxha, Ledion Liço dhe Mozzik ishin të ftuarit e parë.

Ndërkohë, i ftuar në emisionin “Wake Up”, Donaldi nuk tregoi emrat e mysafirëve të radhës, ai tha se njëra do jetë femër por nuk dha detaje tjera.

Derisa, së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video e binjakëve Veshaj me Fifin ku thuhet se këngëtarja do e luajë rolin me shkopin në dorë sikurse në BBV, skenë e cila ishte bërë virale dhe kishte penalizuar këngëtaren.

Duhet theksuar se Fifi dhe Donaldi krijuan raporte shumë të mira brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë.

Kujtojm se ditë me pare Fifi doli me nje video duke paralajmruar Donaldin se do ta padis ne gjykate per nje skeq ku perfshihet kengetarja./InfoKosova/

Shiko videon:

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago