Categories: Viral

Zeka: Polici rrah ish të dashurën, kuku për ne se ku po i rrisim vajzat tona

Është raportuar gjate gjithë ditës sot, se një polic në Pejë ka rrahur një police dhe më pas, raporte të tjera dolën për një lidhje dashurie mes tyre.

Rreshteri që dyshohet se rrahu të dashurën, është ndaluar për 48 orë, ndërkohë, Milaim Zeka shkruan për këtë:

A po e kuptoni se ku po i rrisim vajzat?

Rreshteri policor e rrahe ish te dashuren

Pavaresisht se jane nenat tona ato qe na kane sjellur ne jete, po shihet shume qarte, se disa prej ne meshkujeve jemi shenderruar ne monstra. Eshte bastard dhe monster, i shenderruar deri ne vampir, ai qe rrahe vajzen, nenen, gruane, motren, te dashuren, vetem pse na teket. Vetem pse sadizmi i shpirtit na thote krshtu.

I tille eshte ky rreshteri policor ne Peje, i cili e bene per spital ish te dashuren, pse ajo eshte lidhur me nje djale tjeter. A kuptoni logjiken mashkullore sadiste? Ke qene ne lidhje me mua, edhe nese ndahemi, ti do rrishe e vetmuar, sepse keshtu ma do truri dhe bytha ime! Keshtu rezonojne shume, shume meshkuj shqipfoles.

Kuku per ne se ku po i rrisim vajzat tona!!!

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago