Categories: Viral

Zihen keq Ilir Shaqiri dhe Sabiani? Ja çfarë mund të ketë ndodhur mes tyre

Këngëtari i njohur Sabiani dhe balerini Ilir Shaqiri janë ndër personazhet më të komentuara edhe pas daljes nga “Big Brother”.

Ata u përfolën së tepërmi për lidhjen e tyre “vëllazërore” që krijuan gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme të “Big Brother”. Por së fundmi mesa duket marrëdhëniet mes tyre kanë ndryshuar, pasi Sabiani tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas” se Iliri ka përfituar nga mirësia e tij.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Çfarë do të bëje ndryshe po të ishe sërish?

Sabiani: Nuk do shihja dot debate, do ta bëja ndryshe.

Romeo: Cili ka përfituar më shumë nga ty?

Sabiani: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Romeo: Kur do heqësh dorë nga muzika?

Sabiani: Kur të mos donte Zoti do ta lija muzikën.

admin

Recent Posts

A very rare black leopard was spotted in an Indian wildlife park… Scroll down for the video of this unusual beauty…

In India’s Tadoba National Park, a highly secretive black leopard was recently spotted. The beautiful…

1 year ago

People who say they hate pets but later regret it… See their adorable photos below…

Bringing a new pet into your home isn’t always an easy decision, especially if someone…

1 year ago

After being adopted, a blind abandoned kitten can’t stop hugging her new father… See appreciating photos of kitten below…

A kitten, later named June, was spotted by a good citizen in Cape Town, South Africa,…

1 year ago

The saddest cat in the world is now unrecognizable… Read on here to know who is responsible for the change…

Meet BenBen, the Internet’s saddest cat. The kitten was spending his days in an animal…

1 year ago

Cats who nail it when it comes to the reality of our professional lives… Watch the most hilarious photos here…

These kitties have a complete understanding of how we feel about our jobs. Oh my,…

1 year ago

A lonely truck driver takes in an abandoned stray cat…

Meet Paul Robertson and his cat Percy, who are the sweetest couple you’ll ever meet.…

1 year ago